ul. Wiejska 4a 84-240 Reda
+48 605 902 083

O Nas

page2_img1

Oferta naszego biura skierowana jest do tych Klientów, którzy chcą skoncentrować się na dynamicznym rozwoju swojej firmy i jednocześnie bezpiecznie prowadzić biznes pozostawiając swoją księgowość oraz sprawy kadrowo - płacowe w rękach profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Nasza lokalizacja w mieście Reda pozwala na optymalną obsługę Klientów z takich miejscowości jak Wejherowo czy Rumia.

 

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

 

Wiedza merytoryczna, praktyka zawodowa oraz dobry kontakt z Klientem sprawiają, że potrafimy dostosować się do specyfiki każdej firmy (zarówno jednoosobowe przedsiębiorstwa jak i firmy zatrudniające ponad dwudziestu pracowników). Atutem biura jest terminowość, fachowość, rzetelność oraz wysoka jakość obsługi klienta polegają na życzliwości oraz otwartości na potrzeby i wymagania klienta.
Klientom rozpoczynającym działalność gospodarczą i zdecydowanym podjąć stałą współpracę, oferujemy bezpłatną pomoc przy rejestracji Firmy. Nasze biuro posiada doświadczenie w prowadzeniu księgowości różnych typów działalności gospodarczej, dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązania rachunkowe w minimalnym stopniu angażujące Klienta. Biuro posiada ubezpieczenie OC.